SS-AU_Manufacturing-Process
Üretim

Yapı İskele olarak 1990 yılından itibaren 2000 metrekare kapali 7000 metrekare açık alana sahip fabrikasında iskele üretimine devam etmektedir. İşlerinde son derece yetkin profesyonel çalışma ekibimizle birlikte kaliteden ödün vermeme prensibiyle 20 yılı aşkın süredir iskele üretiyoruz. Teknolojik gelişmeleri ve uluslararası standartları yakından takip eden firmamız pozitif değişime ve gelişime açık olduğunu üretim alanında da göstermiştir. Her zaman uluslararası kuruluşlar ve TSE tarafından önerilen standartlarda ürünler üretmiş ve bu anlamda en yeni teknoloji ve ürünlere hızla adapte olmuştur. Üretim tesisimizde deneyimli ve çalışkan ekip arkadaşlarımızın önderliğinde ürün tedarikçilerimiz ve bu sektördeki partnerlerimizle güçlü bir zincir kurduk ve her zaman en kaliteli hizmeti müşterilerimize vermek için çalışıyoruz.

Kiralama

Yapı iskele ürettiği yüksek kalite ve standartlardaki ürünlerini inşaat sektöründe tanınmış bizimle aynı şirket politikalarına ve gayelerine
sahip olan müşterilerine kiralama hizmeti vermektedir. Kiralama bölümümüzün en temel hedefi iskelenin defalarca kullanılacağını göz önünde bulundurarak yıpranma payını en aza indirmek ve tüm müşterilere aynı kalitede ürünlerle hizmet vermektir. Bu konuda alanında uzman üretim ekibimizle beraber çalışarak üretim, kiralama, denetim, bakım & tamir sistemini kurmuş bulunmaktayız ve bu sürecin en güvenli şekilde işlemesi için çalışmaktayız. İskele kiralama hizmeti verirken her zaman alanında uzman profesyonellerle birlikte çalışarak iskele kiralama, kurulum ve nakliyat aşamalarında  müşteri memnuniyetini 100% sağlamayı amaçlıyoruz. Halihazırda iskele kiralama hizmetini Yapı İskele olarak tüm Türkiye’de vermeye devam ederken, önce Avrupa ve Birleşik Krallık’ta olmak üzere dünyaya açılma hedefimizin kısa vade planlarımızda olduğunu söylemekten de ayrıca gurur duyarız.

iskele kiralama
dan-gold-a-jdliinNis-unsplash
Satış

Yapı İskele bünyesinde bulundurduğu üretim gücünü, hem ürettiği iskeleleri satarak hem de sipariş üzerine üretim yapıp satış yaparak değerlendirmektedir. Sektördeki inşaat ve iskele firmalarına özel istedikleri tip ve standartlarda üretim yapıp, iskele satış hizmeti vermekteyiz. Üretim aşamasından nakliye ve kurulum hizmetlerine kadar beraber çalıştığımız güvenilir ve çalışkan ekibimiz istenilen ürün miktarı ve kalite standartlarını temin edilen süre içinde sorunsuz bir şekilde teslim etmektedir. Gelişerek büyüme gayesini hiçbir zaman kaybetmeyen şirketimizin en yakın hedefi komşu ülkelerimizden başlayan ve zaman içinde dünyaya yayılan ihracat hizmet ağını kurmaktır. İhracat hizmeti verirken, ürünlerimizin uluslararası kalite standartlarından ve şirketimizin güvenilirliğinden taviz vermemek amacıyla şirketimiz planlamış olduğu  AR-GE çalışmaları ve market araştırmalarını yürütmektedir.

İskeleye mi ihtiyacınız var?

Yılların verdiği tecrübe ve profesyonel çalışanlarımızla
iskele ihtiyaçlarınız için buradayız.
İletişime Geçin!