Biz Kimiz?

Şirketimiz 1990 yılında Yapı İskele olarak İstanbul’da kurulan, bünyesinde iskele üretim, kiralama ve satış hizmeti veren bir aile firmasıdır. Takip eden 20 yılı aşkın süredir bir dizi inşaat ve yapı şirketi ile harika çalışma ilişkileri kurmuştur. 

Şirketimiz bünyesinde her türlü projenin altından kalkabilecek sayıda ve güçte teknik eleman, montaj elemanları, teknik personel, makine ve teçhizata sahiptir. Sektörde kalite, deneyim ve müşteri memnuniyeti konusunda öncü bir firmadır. 

Firmamız sahip olduğu bilgi, tecrübe, ve uygulamalarını teknolojik gelişmelerle pekiştirerek müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümleri sunan istikrarlı, gerçekçi ve profesyonelce çalışmalarıyla her zaman en iyi ürün ve hizmeti sunma gayretinde olan bir şirkettir.

Çalışma Prensiplerimiz

  • Üretimden kiralama ve satış sürecine kadar her aşamada hem çalışanlarımız hem de müşterilerimizin güvenliğini sağlamak tartışmasız en öncelikli sorumluluğumuzdur. güvenlik ve tedbir prensiplerimiz merkezini oluşturur.  
  • Müşteri memnuniyetini en yüksek seviyelerde tutmak en temel görevimizdir. Bu bağlamda benimsemiş olduğumuz kalite ve standartlar maksimum seviyededir. 
  • Her zaman en yeniyi takip etmek ve uygulamak için arge bölümümüze son derece önem veririz ve en son teknolojiyi uygularız. 
  • Ticarette transparanlık ve müşterilerimizle güvenilir ticari ilişkiler kurmak temel priensiplerimizdir. Biz ticari ilişkilerimizi yıllar boyunca güçlü dostluklara çevirmekten mutluluk duyan bir şirketiz. 
  • Bir aile şirketi olarak çalışma arkadaşlarımızı ailemizin bir üyesi olarak görürüz bu nedenle insan hakları ve iş hukuku uygulamaları kapsamında çalışanlarımıza hep aile hassasiyeti ile davranırız.

Yeteneklerimiz

Üretim
Kiralama
Satış

Sertifikalarımız

İskeleye mi ihtiyacınız var?

Yılların verdiği tecrübe ve profesyonel çalışanlarımızla
iskele ihtiyaçlarınız için buradayız.
İletişime Geçin!