hedef ve vizyon

Yapı İskele olarak öncelikli hedefimiz her zaman hizmet ve ürün kalitesini en yüksek standartta tutarak en iyisini değerli müşterilerimize sunmaktır. Kurulduğu günden itibaren hızla fakat emin adımlarla gelişerek geniş müşteri kitlesine sahip olan şirketimiz bu başarısını kalite ve güvenlik standartlarını en yüksek seviyede tutmasına borçludur.

Şirketimiz müşteri memnuniyetine verdiği önem ile Türkiye’de sektörde saygıdeğer konum elde etmiştir. Yüksek kalite ve güvenilirlik, sektörde kurulan dostane ilişkiler ve öncelikli tercih olmayı beraberinde getirmiştir. Üretim sürecinden kiralama ve satış sürecine kadar hiçbir güvenlik tedbirinden ödün vermeden çalışma arkadaşlarımız ve ürünlerimiz için riski minimuma indirmekteyiz. Bizim için müşteri memnuniyeti kadar çalışan memnuniyeti ve hakkaniyeti de önemlidir. Bu doğrultuda çalışma arkadaşlarımıza sağladığımız eşit ortam, çalışan hakları, güvenlik tedbirleri ve güvenilirlik şirket politikamızın temellerini oluşturur. 

Şirketimiz istikrarlı bir şekilde ilerlemeye ve büyümeye devam ederken bir yeni hedefimiz pazar gücümüzü genişleterek dünyaya açılmaktır. Bugüne kadar sahip olduğumuz birikim, deneyim ve kalitemizi yurtdışında da en iyi şekilde sunmak ve uygulamak için gerekli alt yapı ve yeterlilikte olduğumuzu söylemekten gurur duyarız.